Descobreix totes les activitats culturals que t’ofereix l’illa de Menorca
Què
On
Quan
 
LOGO
 
 
 

A.K.A | Lluís Febrer

A.K.A | Lluís Febrer
 
Teatre, dansa i altres arts escèniques. Carlos és un adolescent que es troba en un moment en què trontollen els seus fonaments, les seves arrels, la seva identitat.
Informació
Observacions
Com arribar-hi
Informació
A.K.A., un dels fenòmens teatrals de la temporada passada, arriba al Principal de Maó. Un text compromès, magníficament dirigit i interpretat pel jove actor menorquí Lluís Febrer. 

Carlos és un adolescent que es troba en un moment en què trontollen els seus fonaments, les seves arrels, la seva identitat. Perquè ell és adoptat…, i la mirada dels altres li fa plantejar qui és, realment. Perquè, som qui sentim que som o qui la gent creu que som?
ObservacionsCom arribar-hi
Veure ruta
21/01/2022 - 20.30 h
Reserva / compra d'entrades
Propostes similars
Maaarditerranis | DansAL
On: Teatre Principal de Maó
Quan: 12/02/2022 - 19.00 h
Cossos i Caretes | DansAL
On: Teatre Principal de Maó
Quan: 13/02/2022- 19.00 h
P.A.U. - Paisatges als Ulls
On: Teatre Municipal des Born
Quan: 28/01/2022 - 20.00 h